Kurumsal

Konya Anadolu Sanayi Bölgesindeki modern fabrikasında, traktörler için dünya standartlarında yedek parça imalatı yapan Esa Eren Otomotiv, ürünlerini Esa Eren markasıyla pazara arz etmektedir. Profesyonel  insan kaynakları  üretilen parçaların hassasiyeti konusunda sürekli bir eğitime tabi tutulmaktadır. Esa Eren markası taşıyan her parça uluslar arası standartlara uygunluğun kanıtıdır.


Ürünlerini dünyanın dört bir yanına sunan Esa Eren Otomotiv, yaptığı yeni yatırımlar ile üretim bölümünü güçlendirmiş ve kalite konusunda insan bağımlılığını minimize etmiştir.Sahip olduğu ISO 9001 kalite sistem belgesi ile hammadde girişinden ürün çıkışına kadar her aşama titizlikle kontrol edilmekte, “sıfır hata” prensibi ile üretim yapılmaktadır.


Esa Eren Otomotiv, müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda farklı ürünler ortaya koymakta, mevcut ürünleri sektörel gelişime paralel olarak revize etmektedir.


Esa Eren Otomotiv 1975 den bu yana, satış yaptığı her bölgede talep edilen ürünlere sahip olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.


Gerek teknolojiye gerekse insan kaynaklarına yaptığı yatırımlar ile sürdürülebilir kaliteyi yakalamış olan Esa Eren Otomotiv, her geçen gün artırdığı üretim kapasitesi ile daha geniş coğrafyada daha fazla ürün ile bir dünya markası olmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.